Kancelaria adwokacka
Marek Małecki

adwokat malecki sygnet

Publications

polska times logo

Mec. Marek Małecki: Nie wykonuję szatańskich ruchów, działam w granicach prawa, bronię ludzi

Dostawałem listy, spotykałem pod kancelarią ludzi, którzy mnie „życzliwie” ostrzegali lub wprost straszyli. Esemesy treści: „ty skończona świnio”, „należy ci się śmierć”, „będziesz siedział” to już klasyki – mówi mec. Marek Małecki, jeden z bohaterów książki Doroty Kowalskiej „Adwokaci. Ich najważniejsze sprawy”, która 8 kwietnia ukaże się na rynku.

Learn more
wyborcza logo

Najsurowszy wyrok za podsłuchy polityków

Każda inna kara prowadziłaby do poczucia bezkarności – uzasadnił sąd w Warszawie wyrok 2,5 roku bezwzględnego więzienia dla Marka Falenty za nielegalne podsłuchiwanie i rozpowszechnianie rozmów polityków, biznesmenów i urzędników państwowych.

Learn more
wyborcza logo

Hamulec na pokusy władzy

Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki i Paweł Szałamacha nie będą się śpieszyli z rozwiązaniem sporu o Trybunał Konstytucyjny, bo muszą finansować realizację populistycznych obietnic wyborczych PiS – piszą Agata Czarnacka i Marek Małecki.

Learn more
wyborcza logo

Szykuje się zamach na Konstytucję

Obywatele Polski są spychani do ściany, przy której zostanie im narzucona nowa umowa społeczna. Nie będzie chronić naszych podstawowych praw i wolności. Nie będzie nas też chroniła przed władzą, państwem, systemem.

Learn more
adwokat malecki sygnet

Contact

NIP 526-21-23-350
address: Warsaw, 5 Kopernik St. Lok. L 6, 00-367 Poland
telephone number:+48 (22) 828 88 26
fax number:+48 (22) 826 93 77

sekretariat@adwmalecki.pl

Scroll to Top